Ölüdeniz Speed Boat Tur Fiyatları

Türkiye’nin güzellikleriyle ünlü kıyılarından biri olan Fethiye Ölüdeniz, sadece muhteşem plajları ve berrak denizi ile değil, aynı zamanda heyecan verici su sporları ve aktiviteleriyle de bilinir. Bu aktivitelerden biri de Ölüdeniz Speed Boat turlarıdır. Hız tutkunları için mükemmel bir seçenek olan bu turlar, aileler ve arkadaş grupları unutulmaz anılar biriktirmek isteyen gezginlere adrenalin dolu bir deneyim sunuyor. Ölüdeniz Speed Boat Turları günü birlik tekneler kadar uzun süren programlar değildir. Ölüdeniz Speed Boat Turları ile 2-3 ve daha uzun saatlik turlar yapabilirsiniz. Özel Speed Boat tur fiyatları da tercih edeceğiniz saat üzerinden değişkenlik göstermektedir. Ölüdeniz Speed Boat Turlarında yer bulmak her zaman kolay olmuyor bu yüzden Speed Boat Turlarına erken rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Speed Boat Nedir?

Speed Boat, hızlı ve manevra kabiliyeti yüksek teknelerdir. Küçük gruplar veya aileler ideal olan bu tekneler, süratleri ve dönüş yetenekleriyle dikkat çeker. Her ne kadar Speed Boat hız teknesi olarak bilinse de Ölüdeniz günü birlik tekne turaları ile gidilen koylara ve ve plajlara gidebilirsiniz.

Günlük tekne turlarına katılasınız da yine özellikle deniz tutkunları için, Speed Boat turları unutulmaz bir macera vadediyor.

Ölüdeniz Speed Boat Turları ile birbirinden güzel gidilecek koylardan bir kaçına göz atalım

Kelebekler Vadisi Turu

Ölüdeniz’in yakınında bulunan Kelebekler Vadisi, doğa severler için bir cennettir. Ölüdeniz Speed Boat tur rotasının en uğrak yerlerinden biridir. Ölüdeniz Speed Boat ile yapılan bu gezide, vadideki muazzam doğal güzellikleri keşfetmek ve eşsiz bir deniz manzarasıyla buluşmak mümkündür. Speed Boat Turu ile Kelebekler Vadisinin güzelliklerini unutamayacaksınız.

Mavi Mağara Turu

Ölüdeniz Mavi Mağara, Ölüdeniz çevresindeki gizemli güzelliklerden biridir. Fethiye Ölüdeniz günübirlik tekne tekne turları Mavi mağara ya uğrasa da boyut olarak büyük olduklarından Mavi mağaranın içine girmek imkanları yoktur.

Ölüdeniz Speed Boat Tur Fiyatları
Ölüdeniz Speed Boat Tur Fiyatları

Akvaryum Koyu Turu

Ölüdeniz’in eşsiz manzaralarını keşfetmek isteyenler için düzenlenen Akavaryum Koyu Turu, Speed Boat ile yapılan keyifli bir gezidir. Tur sırasında, berrak turkuaz sularıyla ünlü Akvaryum Koyu’nun tadını çıkarabilir ve etkileyici doğal güzellikleri yakından görebilirsiniz. Denizin berraklığında balıklarla beraber yüzebilirsiniz.

Soğuk Plajı Turu

Ölüdeniz Soğuk su plajı isminden anlaşılacağı gibi yaz aylarında serinlemek için en ideal koylar arasında yer almaktadır. Deniz’in içerisinden çıkan doğal kaynak suyun denizle birleştiği yer diyebiliriz. Burası günü birlik tekne turlarının, özel gulet yatların, charter yatların ve özel tekne turlarının uğrak yerlerindedir. Speed boat turlarına katıldığınız da istediğiniz koyda veya plajda istediğiniz kadar durma imkanınız olduğundan diğer günü birlik tekne turlarına göre daha avanyajlıdır

 

Ölüdeniz Speed Boat turları, Mavi Mağara’nın içine girmenize ve bu doğa harikasını keşfetmenize olanak tanır. Berrak sularda yüzlerce yıl boyunca oluşan bu mağara, renkli yansımalarıyla sizi büyüleyecek.

Nelere Dikkat Edilmeli?

Ölüdeniz Speed Boat turları, adrenalin ve eğlence dolu olsa da, güvenlik her zaman ön planda tutulmalıdır. Speed Boat rezervasyonu yaparken işlerinde profesyonel seyehat acentasından ve güvenilir web sitesinden yaptırmanızı tavsiye ederim.Ayrıca, tur sırasında verilen güvenlik talimatlarına dikkat etmek ve gerekli güvenlik ekipmanlarını kullanmak güvenli bir deneyim sağlar.

Ölüdeniz Speed Boat Tur Fiyatları

Ölüdeniz Speed Boat turları, huzurlu plajlarından sıyrılıp macera arayan gezginler için mükemmel bir seçenektir. Berrak sularda hız yapmak ve muhteşem manzaralar eşliğinde unutulmaz anılar biriktirmek istiyorsanız, bu turları kaçırmayın. Ölüdeniz Speed Boat Turu güncel fiyatları hakkında bilgi almak ve erken rezervasyon yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.