fbpx

Fethiye Çalış Plajı Bungy Jumping

Bungy Jumping bir çok kişinin yapmaktan çekindiği fakat adrenalin denince ilk akla gelen aktiviteler arasında yerini almaktadır. Öyle ki Bungy Jumping yapmak isteyen bir çok kişi nerede yapıldığını veya nasıl yapacağını araştırmaktadır. Türkiye de  Bungy Jumping Fethiye ve Alanya da yapılmaktadır. Kimler Bungy Jumping yapabilir ?  Bungy Jumping nerede yapılmaktadır ? Bungy Jumping nasıl yapılır ? Fethiye Bungy Jumping Fiyatları ne kadar ?

Fethiye Çalış Plajı Bungy Jumping Fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0538 773 8048 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Açıklama

Fethiye Çalış Plajı Bungy Jumping Fiyatları

Fethiye Bungy Jumping bir çok kişinin yapmaktan çekindiği fakat adrenalin denince ilk akla gelen aktiviteler arasında yerini almaktadır. Öyle ki Bungy Jumping yapmak isteyen bir çok kişi nerede yapıldığını veya nasıl yapacağını araştırmaktadır. Türkiye de  Bungy Jumping Fethiye ve Alanya da yapılmaktadır. Kimler Bungy Jumping yapabilir ?  Bungy Jumping nerede yapılmaktadır ? Bungy Jumping nasıl yapılır ? Fethiye Bungy Jumping Fiyatları ne kadar ?

Kimler Bungy Jumping yapabilir ? 

Fethiye de Bungy Jumping yapmak için sağlık probleminizin olmaması, yüksek tansiyon, epilepsi, kalp rahatsızlığı, bel rahatsızlığı ve hamile olmaması gerekmektedir. Bungy Jumping için yapmak isteyenler için 100 kğ sınırımızın olduğunu hatırlatırız.

Fethiye de Bungy Jumping nasıl yapılır ?

Tehlikeli sporlar arasında yer alan Bungy Jumping sporu için profesyonel ekipmanlar kullanılmaktadır. Kaliteli ve testlerden güvenle geçmiş halatlar ile diğer ekipmanlar kullanılarak güvenli Bungy Jumping yapılması sağlanmaktadır. Halat üretiminde ileri teknoloji kullanılarak üretilen latex ve kauçuk malzeme kullanılmıştır.

Bungy Jumping yapmak için vinç, kule, köprü veya belirli yüksekteki kayalardan Bungy Jumping yapılmaktadır.

Türkiye ise Fethiye ve Alanya bölgelerinde 51 metre yüksekliğinde ki vinç üzerinden atlayışlar yapılmaktadır.

Genellikle vinç yardımıyla gerçekleşen atlayışlar kule, köprü ya da belli bir yüksekliğe sahip olan kayalardan yapılabilir. Sporcular esnek ve dayanıklı ipler gibi güvenli ekipmanlarla donatıldıktan sonra vinçle gerekli yüksekliğe çıkarılır. Esnek üretilen halatlar sayesinde kişiler atlayış sonrası tekrar yukarı çıkarak ip esner ve sert iniş yapılması önlenmiş olur.

Fethiye Çalış Plajı Bungy Jumping fiyatları

Bungy Jumping yapmak isteyen birçok kişi öncelikle Türkiye de Bungy jumping nerede yapılır diye araştırmaktadır. Merak edilen bir diğer konu ise Fethiye Bungy Jumping fiyatları dır. Fethiye Çalış Plajı Bungy Jumping Fiyatları 2021 | 2022 | 2023 | 2024 yılları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0538 773 8048 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Başlık

Go to Top