Fethiye Tüplü Dalış Turu Fiyatları

Bu yaz tatilinizde farklı maceralar ve heyecanlar mı arıyorsunuz? Sizin için iyi bir fırsat sunuyoruz. Fethiye Dalış Turu ile bu yaz tatilinizi daha renkli bir hale getirecek ve bu tecrübeyi her defasında denemek isteyeceksiniz. Daha önce herhangi bir dalış turu tecrübe sahibi olmanız da dalış yapabilirsiniz.

Hesaplı fiyatlara düzenlenen Fethiye dalış turları  her yıl binlerce yerli ve yabancı turist tarafından tercih edilmektedir. Sizde web sitemizden online olarak veya Fethiye  Dalış Turu Fiyatları için iletişim numarasını 0538 773 80 48 arayarak hiç bir ön ödeme yaparak hemen yerinizi ayırtabilirsiniz.

Fethiye Tüplü Dalış Turu Fiyatları
Fethiye Tüplü Dalış Turu Fiyatları

İlk Dalış Tecrübesi

Tatil için beldemizi tercih eden misafirlerin birçoğu tarafından sorulan ilk sorulardan biri olan ben daha önce hiç dalış yapmadım yine de katılabilir miyim?  Fethiye Tüplü Dalış Turu için daha önce herhangi bir dalış tecrübeniz olmasına gerek yoktur. Eğitmenlerimizin eşliğinde dalış yapabilirsiniz. Firmamızda Fethiye Tüplü Dalış Turu için rezervasyon yapan misafirlerin istatistiklerine baktığımızda, bu aktivitemize katılan misafirlerimizin %80’lik kısmı zaten ilk defa dalış yapan misafirlerdir. Çift dalış yapacağınız bu aktivitemizde ilk dalış 5-7 metre arasında 20 dakika, 2’nci dalış ise yine 5-7 metre arasında 20 dakika olmak üzere toplam 40 dakikalık bir dalış tecrübesi yaşayacaksınız.

Fethiye Tüplü Dalış Turu Fiyatları

Eğitmen ve Rehberlik Hizmeti

Bu tur esnasında profesyonel eğitmenlerimiz ve rehber arkadaşlarımız misafirlerimize gün boyu eşlik etmektedir. Tekneye ilk varış anınızdan itibaren eğitmen arkadaşlarımız sizlere gayet kolay ve anlaşılabilir bir şekilde dalış hakkında ki talimatları ve eğitimleri vererek sizi sualtının güzelliklerine hazırlamaktadır.

Bu teori dersleri esnasında su altı dili, dalış ekipmanlarını nasıl kullanacağınız ve su altında neler yapmamanız gerektiği hakkında sizlere detaylı gerekli bilgiler verilir. Tekne de misafir sayısı ne olursa olsun (maksimum 50), 5’er 6’şar kişilik ufak gruplar oluşturulur ve dalışlar bu ufak gruplarla profesyonel dalış hocalarımızla beraber gerçekleştirilmektedir. İlk dalışınız da biraz çekingenlik, heyecan yaşayabilirsiniz fakat 2’nci dalışınızdan daha çok zevk alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Sualtına o kadar çok alışacaksınız ki balıkları ellerinizle besleyeceksiniz.

Fethiye Tüplü Dalış Turu Fiyatları
Fethiye Tüplü Dalış Turu Fiyatları

Dalış Ekipmanları

Eğlenceli olduğu kadar dikkat ve önem gerektiren bu aktivitemiz de dalış için gerekli olan tüm malzeme ve ekipmanlar günlük ve yıllık bakımları yapılmış halde teknemizde mevcuttur. Ekipmanlar ve malzemeler için herhangi bir ek ücret talep edilmez. Her misafire her uygun bedende dalış kıyafetlerimiz bulunmaktadır.

Fethiye Tüplü Dalış Turu Teknesi

Fethiye Tüplü Dalış Turu teknesinde misafirlere dalış bilgisi verildikten sonra gruplar halinde dalış planlanmaktadır. Dalış sıranız gelene kadar veya sonrasında dinlenirken teknemiz 2 katlı olduğundan üst katta misafirlerin güneşlenebileceği alanlar bulunmaktadır.  Dileyen misafirler üst katta ki güneş yataklarına uzanarak da keyifli vakit geçirebilir.

Alt katta ise öğle yemeği servisi için masalarımız ve ekipmanlarımızın bulunduğu alan yer almaktadır. Ayrıca bu tura arkadaşınız yada eşinizin vs. yanında misafir olarak da katılabilirsiniz. Dalış yapmadan sevdiklerinize eşlik edebilir ve verilen yüzme molalarını değerlendirebilirsiniz.