Fethiye Tüplü Dalış Turu Fiyatları 2024

Fethiye, Türkiye’de bir turizm beldesi ve tüplü dalış merkezi olarak bilinir. Tüplü dalış, bir dalış elbisesi, dalış tüpü, dalış maskesi, palet kullanarak yüzeyden sualtında nefes alarak dalış yapmayı içerir. Fethiye’de tüplü dalış turları, sualtında güzel manzaraları keşfetmeyi ve dünyanın farklı sualtı ekosistemlerini keşfetmeyi sevenler için mükemmel bir seçenektir. Diğer su aktivitelerine göre Fethiye tüplü dalış turu fiyatları 2024 olarak ta herkesin rahatlıkla katıldığı eğlenceli etkinliktir.

Fethiye tüplü dalış turları fiyatları 2024, Fethiye de bulunan dalış merkezimiz tarafından sunulur. Her biri dalış konusunda oldukça profesyonel ekibimiz gün boyu sizinle olmaktadır. Fethiye de dalış turu günübirlik olup, dalış merkezlerine ulaşımınızı sağlamak için konaklama yaptığınız hotel, apart veya özel havuzlu villa ya yakın belirlenmiş konumdan alıyoruz.  Fethiye tüplü dalış turu fiyatlarımıza ulaşım, ekipman kullanımı, öğle yemeği dahil olup, içecekler ile sualtında çekilen foto-videolar extra ücrettir.

Fethiye de tüplü dalış yapmanız için önceden dalış eğitimi almış olmanız gerekmez, tatilciler için misafir dalışlarımızdan önce dalış kuralları için kısa bilgilendirme yapılır. Fakat ilk dalış sonrası sualtının güzelliğe hayran kalanlar dalış eğitimi almak isterlerse eğitimler verilir.

Fethiye Tüplü Dalış Turu Fiyatları 2024
Fethiye Tüplü Dalış Turu Fiyatları 2024

Fethiye Tüplü Dalış Turu Fiyatları 2024

Fethiye tüplü dalış turları fiyatları 2024, sualtında güzel manzaraları keşfetmeyi sevenler için mükemmel bir seçenektir. Bu turlar, dünyanın farklı sualtı ekosistemlerini keşfetmeyi sevenler için de harika bir fırsattır. Örneğin, Fethiye bölgesinde bulunan Dalyan koyu dalış noktasında her yıl binlerce tatilci bizim aracılığımızla ilk kez dalış turu yapmaktadır.

Güzel geçen dalış turundan sonra Fethiye tüplü dalış turu fiyatları 2024 | 2025 | 2026 | 2027 | 2028 | 2029 | 2030 için arkadaşlarınız, yakınlarınız rezervasyon yaptırmak, bilgi almak isterlerse bizleri her zaman arayabilirler