Fethiye Tüplü Dalış Fiyatları

Tüplü Dalış Fethiye de tatil yapanların sıklıkla katıldığı aktivitelerden sadece biridir. Sağlık proplemi olmayan, denizde kendini güvende hisseden ve 14 yaşından büyük olan herkes bu sporu dalış eğitmenleri eşliğinde rahatlıkla yapabilmektedirler. Fethiye limanından her sabah tam donanımlı teknemiz ve profesyonel dalış ekibimizle dalış yapacağımız akvaryum koyuna doğru yola çıkıyoruz.

Dalış öncesi profesyonel dalış eğitmenlerimiz size teorik ve pratik dersleri anlatırken Fethiye’nin güzelliklerini keşfedeceksiniz. Sualtında ki canlılara hiç ummadığınız kadar yakın olarak balıkları ellerinizle besleme fırsatını yakalayacaksınız. Fethiye tüplü dalış fiyatları 2023 yılında en çok aranan Fethiye aktivite fiyatları olduğu gibi Fethiye tüplü dalış turu fiyatları 2024 | 2025 | 2026 | 2027 | 2028 yıllarında da yine zirvede yerini alacaktır

Akıntının olmaması sizin bu sporu güvenli şekilde öğrenmenize’de yardımcı olacaktır. Daha önce bu sporuna başlayarak PADİ, CMAS ve BSAC eğitim kurslarına katılıp derecenizi yükseltebilirsiniz.

Fethiye Tüplü Dalış

Fethiye Tüplü Dalış Fiyatları 

Fethiye’nin masmavi denizinde dalış yapmanın keyfini dalgıçlarımızın yaptığı fotoğraf ve videoları extra ücret karşılığında alarak hayatınızın unutulmaz anıları arasına bir yenisini ekleyebilirsiniz. Fethiye Tüplü Dalış Fiyatları için 0538 773 8048  nolu telefonu arayabilir veya www.babadagtravel.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.