Fethiye Tatil Paketleri Fiyatları

Fethiye Tatil Paketlerinin Amacı Nedir ?

Fethiye Tatil Paketleri Fiyatları; Özellikle yoğun geçen dönemlerin ardından güzel ve her anından verim alınan bir tatil geçirmek herkesin dileğidir. Tatil için gidilen yerden en yüksek verimi almanın en kısa yollarından biri ise tatil paketi satın almaktır. Çünkü birçok ziyaretçi gittiği yerlerde etkinlik organize etmeye çalışırken aslında çok fazla zaman harcar. Biz ekip olarak, sizin için tüm tatilinizi önceden planlayarak, siz değerli müşterilerimizi ziyan edilecek hazırlık sürecinden kurtarmak amacıyla çalışıyoruz. Bu doğrultuda sizler için hazırlamış olduğumuz Fethiye Tatil Paketleri birçok farklı seçeneği bünyesinde barındırıyor.

Tatil Paketi Alarak Zamandan Tasarruf Edebilirsiniz

Birçok kişi tatilde yapmak istediklerini çoktan biliyordur. Bu nedenle planlamanın kolay olacağını düşünür. Oysa yapılacak etkinlikleri, kalınacak ve gezilecek yerleri organize etmek sanılandan çok daha zahmetli ve zaman alıcıdır. Fiyat araştırması, kalite araştırması gibi emek isteyen süreçlerle tatiliniz içerisinde uğraşmamanız için, herkese hitap edebilecek çeşitli paketler hazırlıyoruz. Sunduğumuz paket çeşitliliği sayesinde hiçbir ziyaretçi aslında bulunmak istemediği bir yerde ya da bir etkinliğin içerisinde bulunmamış oluyor.

Tatilinizi Birlikte Organize Edelim

Biz www.babadagtravel.com.tr olarak Fethiye’ye gelecek ziyaretçilerimiz için ilk olarak kalmak istedikleri yeri belirleyerek yola çıkıyoruz. Dilerseniz bir hotelde, apartta ya da bir villada kalabilirsiniz. Tüm bu konaklama mekanları konusundaki çeşitliliğimiz sayesinde size uygun bir mekân bulabileceğimize inancımız sonsuz. Hazırlamış olduğumuz Fethiye Tatil Paketleri birçok farklı isteğe ve tatil planlamasına uygun, herkese hitap edebilecek geniş yelpazede.

Fethiye Tatil Paketleri Fiyatları
Fethiye Tatil Paketleri Fiyatları

Paket Fiyatlarına Dahil Olanlar ve Olmayanlar

Oluşturmuş olduğumuz paketlerde fiyatlar ilk olarak konaklama yerine göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle paket tercihi yaparken ilk olarak nerede konaklamak istediğinize karar vermeniz büyük bir önem taşımaktadır. Pakete dahil olan hizmetlerimiz konaklama, sabah kahvaltısı, çeşitli turlar, rehberlik hizmeti ve katılacağınız aktivitelerdeki sigorta hizmetidir. Ek ücretler ise şu şekildedir; Fethiye’den otele ulaşım, otelde kahvaltı haricinde alınan yemek ve içecekler, belirtilen bölgelerin dışında kalan otel ve lokasyonların kendi ücretleri ve kişisel harcamalarınız.

Paket Detayları

www.babadagtravel.com.tr olarak birçok farklı tatil planı olabileceğini biliyoruz. Bu nedenle farklı gün sayılarına sahip, hotel, apart, villa gibi konaklama yerlerini içeren ve aynı zamanda farklı etkinliklerle donatılmış pek çok paket kombinasyonumuz bulunuyor. Dilediğiniz gün sayısınca, dilediğiniz konaklama yerinde katılabileceğiniz Fethiye Tatil Paketleri Fiyatları hakkında bilgi edinmek için ilgili telefon numaralarımızdan bizi her zaman arayabilirsiniz.

Ödeme ve İade İşlemleri

Konaklama yeriniz ve tatil paketiniz için rezervasyonunuzu yaptıktan sonra bir ön ödeme yani kaparo yatırılması gerekmektedir. Ön ödeme tatil paketinizi kapsayacaktır. Ön ödemeyi hesap numaramıza eft ya da havale olarak yapabilirsiniz. İptal ve iade işlemleri ise şu şekilde gerçekleşir; tatilinizden 3 gün önce rezervasyonunuzu iptal etmek isterseniz, kesinti olmaksızın yapmış olduğunuz ön ödemenin iadesini alabilirsiniz. Ancak daha kısa bir süre kaldığında iptal işlemi yapmaya karar verirseniz, yapmış olduğunuz ön ödemenin %70’i size geri ödenecektir.