Fethiye Ölüdeniz Tekne Turu Fiyatları

Fethiye Ölüdeniz Tekne Turu Fiyatları; Ölüdeniz tekne turları yaz tatilinin en vazgeçilmez aktiviteleri arasında yer almaktadır. Fethiye Ölüdeniz tekne turu fiyatları en uygun olan aktiviteler arasında yer almaktadır. İsteyen misafirlerimizi 4 gece 5 gün Fethiye tatil paketleri alarak tekne turu ile diğer aktivitelerimize da katılabilirler. Ölüdeniz Tekne Turuna katılan misafirlerimizi eğlenceli gün ve birbirinden güzel koylar beklemektedir.

Fethiye Ölüdeniz Tekne Turu sabahları Ölüdeniz plajından hareket etmektedir. Hava şartlarının uygun olduğu aşırı fırtınanın olmadığı günlerde Nisan ve Ekim aylarında günübirlik tekne turları yapılmaktadır. Tekne turları genellikle sabahları 10:00 ila 16:00 arasında yapılmaktadır.

Fethiye Ölüdeniz Tekne Turu Fiyatları
Fethiye Ölüdeniz Tekne Turu Fiyatları

Fethiye Ölüdeniz Tekne Turları durak noktaları Mavi mağara, Kelebekler vadisi, St Nicholas adası, Akvaryum koyu, Soğuk su ve Deve plajıdır. Her koyda yüzme molası verilmektedir. Her koyda ortalama mola süresi aynı olup, Kelebekler vadisinde ise şelaleye yürümek isteyen misafirler için biraz daha uzun kalmaktayız. Dileyen misafirler şelaleye gelen Kelebekleri görebilirler fakat her mevsim kelebek olamadığını da hatırlatmak isteriz. İlk kez gelen misafirler daha sonraki yıllarda da Ölüdeniz Tekne Turlarına katılarak turkuaz sularda keyifli gün geçirmektedirler.

Tavsiye ettiğiniz turumuza arkadaşlarınızın merak ettiği Fethiye Ölüdeniz Turu Fiyatları 2023 | 2024 | 2025 | 2026 yılları hakkında veya rezervasyon için   hattımızı arayabilirler