Fethiye Ölüdeniz Babadağ Yamaç Paraşütü Fiyatı

Fethiye’ye tatile gelecek adrenalin tutkunları veya tatil esnasında Ölüdeniz semalarında yamaç paraşütü yapanların gördükten sonra ilk merak ettikleri nasıl yapabilirim ve Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları nedir araştırmak oluyor.

Yüzlerce uçan insanların yüzlerindeki neşeyi, gülümsemeyi gördükçe içinizde ki merakı gidermek konu hakkında detaylı bilgi sahibi almak için Babadağ Travel Paraşüt şirketinde bulursunuz kendinizi. 

Şimdi tam zamanı bugüne kadar uçmak istediniz belki zaman bulamadınız yada konusu bile açıldığında heyecanlanıp vazgeçtiniz.

Fethiye Ölüdeniz Babadağ Yamaç Paraşütü Fiyatı
Fethiye Ölüdeniz Babadağ Yamaç Paraşütü Fiyatı

Fethiye Ölüdeniz Babadağ Yamaç Paraşütü Fiyatları ve Yamaç Paraşütü için bilmeniz gerekenleri bir göz atalım.

1-Fethiye Ölüdeniz de yamaç paraşütü yapacak misafirlerin % 80’i daha önce hiç uçmamış kişilerdir. Kalkış öncesinde yapmanız ve yapmamanız gerekenler pilotunuz tarafından size anlatılmaktadır.

2- Uçuşlarımız Türk Hava Kurumu lisansına sahip, işlerinde profesyonel pilot eşliğinde yapılmamaktadır. Uçuş süremiz 25-35 dakika arasında akrobasi yapıp, yapmamaya bağlı olarak değişmektedir.

3- Uçuşlarımız Babadağ’ın 1200-1700-1800-1970 mt rakımlı pistlerinden hava şartları’nın uygun olduğu pist tercih edilerek yapılmaktadır.

4- Uçuş yapacak kişilerin herhangi sağlık problemlerinin ve 100 kg üzerinde olmamaları gerekmektedir. Hamile, astım ve panik atağı olanlar uçamaz.

5- Uçuşlarımıza milli park orman girişi (Ölüdeniz Babadağ teleferik çıkış ücreti), uçuş sigortası, fiyatımıza dahildir.

6- Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | 2027 | 2028 hakkında bilgi almak, uygun uçuş zamanını tercih etmek için 0539 646 6460 nolu telefonu arayabilir yada www.babadagtravel.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.