Fethiye de villa tatili revaçta

Fethiye de villa tatili revaçta; Fethiye ve Kalkan Villa Kiralama Fiyatları Ne Kadar. Özel Havuzlu Villa Fiyatları Ne Kadar. Muhafazakar Balayı Villaları için aklınıza gelen soruları sizin için cevapladık.

Pandemi sürecinden önce ağırlıklı olarak yerli ve yabancıların tercihi olan villa tatili 2020 ve 2021 yıllarında de olduğu gibi 2022-2023 yıllarında ve sonraki 2024-2025 yıllarında da revaçta olacağa benziyor. Geçen yıl hijyen ve izona tatil arayışında geç kalan misafirler  2021-2022 yaz dönemi için tatilciler şimdiden villalar erken rezervasyon yaptırmaya başladılar. 2021-2022 sezonunda villa kiralama fiyatları ve ilk kez villa tatiline çıkacaklar için ipuçları.

Son yıllarda artan villa tatili ve rezervasyonun  %40 yerli turistler gerisi yabancı turistler. Ancak geçen yaz pandemi şartlarından dolayı sayılarda hızla değişkenlik gösterdi. Yurtdışı tatilcilere kapalı olmasından dolayı her yıl tatillerini yurt dışında geçiren misafirler yurtiçi tatil bölgelerine ilgi gösterirken özellikle özel havuzlu  villalara rağbet hızla arttı. Durum bu yılda farklı değil Ocak ayının sonunda Temmuz Ağustos rezervasyonunda  70 doluluk oranına ulaşmış durumda olmakta.  Ramazan ve Kurban Bayramı için özel havuzlu villalara rezervasyonlar hızla gelmeye devam ediyor. 

Fethiye ve Kalkan Villa Kiralama Fiyatları tercih edeceğiniz villa özelliklerine, kişi sayısına ve konumuna ve tercih edeceğiniz aylara göre değişiklik göstermektedir.

Fethiye de villa tatili revaçta
Fethiye de villa tatili revaçta

Özel Havuzlu villalar avantajları nelerdir

Her sabah kendi evinizin rahatlığında uyanmak

Otellerin aksine kahvaltı saatinin olmaması

Açık büfe de çıkan yemeklerin yerine kendi hazırladığımız yemekleri yeme imkanınız

Havuz başında kalabalık ortamda güneşlenmek yerine villanın havuzunda kendinize özel şezlonglarda güneşlenmek

Gece havuza girme imkanı

Muhafazakar korunaklı  villalarda Ailenizde rahat ortamda tatil yapmak

Fethiye-Ovacık-Kayaköy ve Kalkan bölgelerinde özel havuzlu kiralık villa fiyatları hakkında bilgi almak için www.babadagtravel.com.tr adresini ziyaret edebilir, rezervasyon için  0538 773 8048 nolu hattımızı arayabilirsiniz.