Fethiye de Tüplü Dalış

Fethiye coğrafyasında yapılan aktiviteler sayesinde her yıl yerli ve yabancı misafirlerini bölgeye çekerek ağırlamaktadır. Sıradanlaşmış tatil yaşamak istemeyen tatilciler tarafından yapılacak aktiviteler arasında Fethiye tüplü dalış ile mavi dünya’ yı keşfedebilirsiniz.  Hiç tüplü dalış yapmamış kişilerin aklındaki soruların başında tüplü dalışı kimler yapabilir, Fethiye de tüplü dalış nasıl yapılır ve Fethiye tüplü dalış fiyatları ne kadar gibi sorular için cevap aramaktadır.

Fethiye’de Tüplü Dalış ile Mavi Dünya’yı Keşfedin

Fethiye de Tüplü Dalış
Fethiye de Tüplü Dalış

Tüplü dalışı kimler yapabilir ?

Tüplü dalış yapmak için yaşınızın 14 ‘ten büyük olması ve her hangi bir panik atak, nefes darlığı vb. gibi sağlık propleminizin olmaması gerekmektedir. Her yıl yüzlerce yüzme bilmeyen misafirlerimiz eğitmenler eşliğinde tüplü dalış yapmaktadırlar.

Fethiye de Tüplü Dalış Nasıl Yapılır ?

Tüplü dalışımız Fethiye limanından hareket eden tekneye ile dalış yapacağımız Dalyan, Akvaryum koyuna vardıktan sonra başlamaktadır. Dalış teknesinde önce ekipman tanıtımı, su altında kullanabileceğiniz işaretlerin anlamı ve en önemlisi ise nefes alma tekniği hakkında size bilgilendirme yapılmaktadır. Fethiye tatillerinde bir çok misafir daha önce deneyimini yaşamadıkları tüplü dalış turu ile çeşit çeşit balıkların dünyasına misafir olmaktadırlar.

Fethiye de Tüplü Dalış
Fethiye de Tüplü Dalış

Fethiye Tüplü Dalış Fiyatları

Fethiye dalış fiyatları için en önemli etkenlerden biri alacağınız hizmetin nerede olduğudur. Fethiye den hareket eden turlara katılırsanız sizlere öğle yemeği dahil öğleden önce 1 dalış yemek molası sonrası için ise 2. dalış hizmeti sunulmaktadır. Ölüdeniz tüplü dalış hizmetinde 2 saatlik sürede 30 dakika sualtında kalarak dalış yapabilirsiniz.

Her yıl on binlerce misafir tarafından ziyaret edilen Fethiye de yapılacak bir çok aktivite yer almaktadır. Yamaç Paraşütü, Jeep Safari, Ölüdeniz Tekne Turu, Bungy Jumping bunlardan bir kısmıdır. Dilerseniz konaklama dahil Fethiye tatil paketleri satın alarak tatilinizi keyifli hale getirebilirsiniz. Fethiye Ölüdeniz Tüplü Dalış Fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için www.babadagtravel.com.tr web sitesini ziyaret edebilir ya da 0538 773 8048 telefon numarasını arayabilirsiniz.